Vianoce v lepšom svetle

Nekupujte darčeky, ktoré nikto nepotrebuje, ktoré budú zbytočne odložené v krabici. Potešte seba a svojich blízkych darčekom, ktorý má skutočne zmysel. Zdravé Svetlo® je darček, ktorý vydrží dlhé roky a ešte pomôže Vášmu zdraviu.

Svetlo ovplyvňuje naše telo a zdravie viac ako si myslíme. Nie je náhoda, že používame  staré príslovie Kam nechodí slnko, tam chodí lekár.

Od októbra do marca máme nedostatok slnečných lúčov, svietime takmer celý deň. A preto je dôležité mať kvalitné svetlo. Bežné svetelné zdroje majú nielen nižšiu intenzitu ako slnečné žiarenie, ale tiež odlišné spektrálne zloženie. Bežné žiarovky poskytujú svetlo s prevahou žltej a červenej farby, ktoré majú stimulačný vplyv, zvyšujú krvný tlak, agresivitu, urýchľujú starnutie buniek a poškodzujú zrak. Naopak tzv. zdravé, plnospektrálne osvetlenie, ktoré sa zložením blíži slnečnému svetlu, má na organizmus v porovnaní s bežným osvetlením výrazne pozitívny vplyv.

6 výhod Zdravého Svetla®

1. Prispieva k ochrane očí

2. Posilňuje odolnosť voči stresu

3. Podporuje zvýšenie výkonnosti

4. Pomáha pri liečbe "zimných depresií"

5. Pozitívne ovplyvňuje zdravie detí

6. Napomáha znížiť hyperaktivitu a výskyt porúch učenia

V dnešných časoch potrebujeme kvalitné svetlo ešte viac. Školáci majú vyučovanie z domu, ľudia majú home office, V našich domovoch trávime oveľa viac času ako kedykoľvek pred tým. Urobte pre seba a svojich blízkych dobrý skutok, darujte si svetlo, ktoré pomôže Vášmu zdraviu.

Zdravé Svetlo® sme navrhli a vyrobili aby pomáhalo. Uskutočnili sme dlhodobý výskum vplyvu plnospektrálneho osvetlenia na zdravie, a to vo viacerých krajinách. Aj na základe týchto výskumov a zistení inovujeme a vyrábame to najkvalitnejšie svetlo pre Vás. 

Život v lepšom svetle®  vám prináša NASLI -Natural spektrum lighting

Pozrite si výsledky výskumu:

Vyberte si z našich produktov - Zdravé Svetlo® 

1. Študentské lampy

Menšia únava očí, väčšia výdrž a sústredenosť pri učení.

2. Stolné lampy

Pozitívne účinky na zdravie, ideálne pre home office. 82% našich zákazníkov dokáže pracovať lepšie a dlhšie bez únavy zraku.

3. Stojanové lampy

Stojace lampy sú nielen zdrojom svetla vo vašom domove, ale aj designovým doplnkom do vášho interiéru. Poskytujú dostatok svetla, ktoré oceníte nielen v aktívnu časť dňa, ale aj pri odpočinku s knihou.

4. Stropné Svietidlá NASLI

Stropné osvetlenie je hlavným zrojom umelého osvetlenia v interiéry a vďaka univerzálnemu designu sa hodí všade. Naše svetlo navyše pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie, pozornost, ale taktiež uvieratá a rastliny.

5. Plnospektrálne simulátory slnka

Doprajte si svoju dennú "dávku" slnečného svetla a dodajte telu pocit pohody, bdelosti a energie.

6. Svetelné zdroje

Chcete využívať benefity Zdravého Svetla®, ale nechcete kupovať nové svietidlá a lampy? Do svietidiel, ktoré máte doma, alebo v práci si môžete vložiť naše plnospektrálne zdroje (žiarivky, LED žiarivky,trubicové žiarivky) a budete si užívať dostatok zdravého svetla po celý rok.

 Tip na ďalší darček:


  • Masmi
  • Ott-Lite
  • Nasli
  • Blue Step
  • Nasli Vision Friendly
  • Organic